REGISTRACE

5. kolo Moravský pohár 2020 - po ukončení proběhne vyhlášení celkových výsledků MP 2020

Startovné: 500,- Kč (Platba pouze převodem na účet - číslo účtu: 1028542295/6100, do Zprávy pro příjemce uveďte celé jméno a příjmení.)

Startovné uhraďte tak, aby platba proběhla do 7 dnů od registrace. V případě neuhrazení startovného do 7 dnů, bude Vaše registrace smazána. Startovné je přenosné na jiného závodníka. Při platbě za více závodníků uveďte pouze jedno jméno a o platbě informujte pořadatele emailem (klic.karel@tiscali.cz).



Den: 09.10.2020 | kapacita: 30/4

Squad Prematch pátek 14:00 - přihlášení pouze po dohodě s pořadatelem

 
Tomáš Vysloužil, Tomáš Slíva, Martin Navrátil, Miroslav Malach,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 10.10.2020 | kapacita: 7/7

Squad 01 dopoledne 9:00 - 12:00

 
Michal Šotek, Pavel Slováček, Pavel Slováček, Karel Pavlíček , Miroslav Malach, Jiří Jedlička, Jakub Jedlička,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 10.10.2020 | kapacita: 7/7

Squad 02 dopoledne 9:00 - 12:00

 
Tomáš Vasilievič, Ivo Šoustar, Pavel Rozehnal, Petr Pijáček, Miroslav Peša, Radek Houšť, Jaroslav David,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 10.10.2020 | kapacita: 7/7

Squad 03 dopoledne 9:00 - 12:00

 
Veronika Tvrdoňová, Jiří Pícha, Lukáš Michlíček, Lukas Mach, Lukas Mach, Petr Kozák, Petr Ditmar,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 10.10.2020 | kapacita: 7/7

Squad 04 dopoledne 9:00 - 12:00

 
Miroslava Švadláková, Tomáš Pecha, zdeněk novotný, Lumir Konvičný, Ružena Konvičná, František Hudeček , David Gazda,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 10.10.2020 | kapacita: 7/6

Squad 05 dopoledne 9:00 - 12:00

 
Lubomír Topolovský, Stanislav Mudrich , Karel Letý st., Karel Letý ml., Michal Jurda, Lubomír Dostál ,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 10.10.2020 | kapacita: 7/8

Squad 06 dopoledne 9:00 - 12:00

 
Lukas Vrábel, Petr Vaďura, Petr Vaďura, Martin Pintera, Petr Míček, Otto Kukula, Karel Kubík mladší, Petr Halama,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 10.10.2020 | kapacita: 9/9

Squad 07 odpoledne 12:30 - 16:00

 
Miloslav Zajíček, Jaroslav Vašut, Milan Růžička, Michal Neumann, Pavel Němeček, Jaroslav Matýsek, Jiří Kaluža, Miroslav Durda, Jindřich Částek,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 10.10.2020 | kapacita: 9/9

Squad 08 odpoledne 12:30 - 16:00

 
Libor Vítek, Petra Vachoušková, Tomáš Marek, martin kubza, karel kubik, lubos hubner, Michal Hrtanek, Radim Grohol, Petr Cehelský,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 10.10.2020 | kapacita: 9/10

Squad 09 odpoledne 12:30 - 16:00

 
Jiří Šerý , Michaela Šerá, Michaela Šerá, František Satrapa, Petr Richter, Filip Perout, Tibor Ladič, Stanislav Glos, Milan Bublák , Martin Bublák,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 10.10.2020 | kapacita: 9/10

Squad 10 odpoledne 12:30 - 16:00

 
Josef Vopařil, Ivo Šoustar, Zdeněk Slivečka, josef Rakušan, Josef Polách, Jiří Krupa, Daniel Kretek, Zuzana Koutná, Tomáš Bouša, Juliana Aliaga,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 10.10.2020 | kapacita: 9/9

Squad 11 odpoledne 12:30 - 16:00

 
Rostislav Václavík, Jiří Tydlačka , Miroslav Střešinka, Tomáš Richter, Antonín Navrátil, Petr Jurášek, Veronika Friedrichová, Robert Brázda, Pavel Bálek,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 10.10.2020 | kapacita: 9/9

Squad 12 odpoledne 12:30 - 16:00

 
Jaroslav Václavík, Veronika Tvrdoňová, Markéta Prečanová, Dalibor Král, František Jašek, Miloš Hořínek, Roman Friedl, Jarda Batek, Zdeněk Balej,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod







Created by Radek Ohanka © 2016