REGISTRACE

3. kolo Moravského poháru 2019

Startovné: 500,- Kč (Platba pouze převodem na účet - číslo účtu: 1028542295/6100, do Zprávy pro příjemce uveďte celé jméno a příjmení.)

Platbu proveďte do 5ti pracovních dní od registrace. Závodníci, kteří platbu do tohoto termínu neprovedou, budou z registrace vyřazeni.



Den: 14.06.2019 | kapacita: 20/10

Squad PREMATCH 14:00 - registrace do tohoto squadu je možná po dohodě s pořadatelem

 
Jaroslav Vašut, Petr Švrček, Tomáš Slíva, Martin Navrátil, Pavel Malík, Jaroslav Knápek, Karel Klíč, Vojtěch Kaprál, Roman Hrůzek, Adam Grohol,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 15.06.2019 | kapacita: 7/7

Squad 01 dopoledne 9,00 - 12,00 hod

 
Oldřich Smětala, Pijáček Petr, Lukas Mach, Miroslav Kameníček, Dušan Janošek, Jiří Holiš, Petr Halama,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 15.06.2019 | kapacita: 7/7

Squad 02 dopoledne 9,00 - 12,00 hod

 
František Satrapa, Michal Rousek, Karel Letý st., Karel Letý ml., Lubomír Dostál, Martin Bublák, Milan Bublák,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 15.06.2019 | kapacita: 7/7

Squad 03 dopoledne 9,00 - 12,00 hod

 
Pavel Rozehnal, Jiří Pícha, Miroslav Peša, Jaroslav Peša, Radek Houšť , David Gazda, Jaroslav David,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 15.06.2019 | kapacita: 7/7

Squad 04 dopoledne 9,00 - 12,00 hod

 
Hynek Šindler, Přemysl Slanina, Radomír Kvasnica, Petr Dvořák, Martin Dvořák, Petr Čapka, Jakub Brož,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 15.06.2019 | kapacita: 7/7

Squad 05 dopoledne 9,00 - 12,00 hod

 
Zdeněk Slivečka, Filip Rangotis, Luboš Němec, Antonín Král, Lukáš Filák, Zdeněk Filák, Radovan Boček,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 15.06.2019 | kapacita: 7/7

Squad 06 dopoledne 9,00 - 12,00 hod

 
Miloslav Zajíček, Michal Neumann, Martin Kubza, Karel Kubík, Luboš Hubner, Radim Grohol, Michal Apolenář,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 15.06.2019 | kapacita: 9/9

Squad 07 odpoledne 12,30 - 16,00 hod

 
Daniel Svojanovský, Milan Růžička, Josef Polách, Jiří Kaluža, Petr Jurásek, Jakub Jedlička, Jiří Jedlička, Marián Hejda, Jiří Běhal,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 15.06.2019 | kapacita: 9/9

Squad 08 odpoledne 12,30 - 16,00 hod

 
Petr Šebo, Nikola Rudinská, Petr Richter, Jjarda Lakosil, Jiří Krupa, Ivo Keclík, Robert Brázda, Tomáš Bouša, Jan Bednář,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 15.06.2019 | kapacita: 9/9

Squad 09 odpoledne 12,30 - 16,00 hod

 
Ivo Šoustar, Petr Šmíd, Josef Samalik, Miroslav Malach, Zuzana Koutna, Lumir Konvičný, Růžena Konvičná, Jarda Batek, Pavel Bálek,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 15.06.2019 | kapacita: 9/9

Squad 10 odpoledne 12,30 - 16,00 hod

 
Josef Vopařil, Jaroslav Václavík , Markéta Prečanová, Josef Plch, Tomas Pavelka, Jindřich Mařák, Petr Kozák, Milos Hořínek , Petr Cehelský,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 15.06.2019 | kapacita: 9/9

Squad 11 odpoledne 12,30 - 16,00 hod

 
Rostislav Zalejsky, Draha Zalejska, Radim Maderanek, Jakub Chaloupka, Hana Hoffmann, Stanislav GLOS, Jiří Gabriel, Veronika Friedrichová, Zdeněk Balej,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 15.06.2019 | kapacita: 9/9

Squad 12 odpoledne 12,30 - 16,00 hod

 
Tomáš Vysloužil, Jiří Tydlačka, Miroslav Střešinka, Jakub Nytra, Valentina Chernobai, Lubomír Černý, Zdeňka Čápová, Jaromír Bezděk, Pavel Andrýsek,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod







Created by Radek Ohanka © 2016